Ανακοίνωση για τα αποτελέσματα των εξετάσεων και την επίδοση βαθμολογίας

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι από την Τρίτη 20/6/2023 είναι αναρτημένα στο χώρο του σχολείου τα αποτελέσματα επίδοσης των μαθητών – ποιοι μαθητές/ποιες μαθήτριες δηλαδή προάγονται/απολύονται και ποιοι μαθητές/ποιες μαθήτριες παραπέμπονται για επανεξέταση στην εξεταστική περίοδο του Σεπτεμβρίου.

Επίσης σας πληροφορούμε ότι την Τετάρτη 21/6/2023 και μεταξύ των ωρών 10.00-13.00 μπορείτε να προσέρχεστε στο χώρο του σχολείου και να παραλαμβάνετε τους ελέγχους επίδοσης των μαθητών/μαθητριών. Εφόσον δεν μπορείτε να προσέλθετε στο χώρο του σχολείου, μπορείτε να λάβετε τους ελέγχους μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου. Παρακαλούμε επικοινωνήστε μέσω email με τη σχολική μονάδα για να σας αποστείλουμε ηλεκτρονικά τον έλεγχο.